UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Idealny przykłąd na to jak nierówno się traktuje mieszkańców. Tu musi być cichutko bo ktoś "ważny"tam mieszka, co nie jest tajemnicą a po innych ulicach można zasuwać ile wlezie i budzić ludzi. Soviety, Białoruś i Korea Pln. w jednym. Stara, pokomuchowa nomenklatura. Ale ja bym się najzwyczajniej wstydził, no ale inni to nie ja.
alojzy44