UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Idealny przykłąd na to jak nierówno się traktuje mieszkańców. Tu musi być cichutko bo ktoś "ważny"tam mieszka, co nie jest tajemnicą a po innych ulicach można zasuwać ile wlezie i budzić ludzi. Soviety, Białoruś i Korea Pln. w jednym. Stara, pokomuchowa nomenklatura. Ale ja bym się najzwyczajniej wstydził, no ale inni to nie ja.
alojzy44