39
13.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
piszesz tak bo stosowane sa progi podrzutowe (chyba najgorsze jakie moga byc ), lepiej gdyby postawiona tam plytowe badz listowe, ale nie stac nas na taki skok technologiczny, ciekawe jak teraz poprawi sie bezpieczenstwo na tym odcinku,
(2020.08.13)
Tak jak wyciął Piotrowskiego i Kryże. .. ? że o najdroższym wodzu nie wspomnę. ..
(2020.08.13)
Polskie prawo zabrania montowania progów zwalniających, innych niż progi wyspowe, na ulicach po których przebiegają trasy linii komunikacyjnych. tu linia 13.Czas na Broniewskiego i Sobieskiego. Linia nr 12.Ale widocznie w ratuszu mają prawo gdzieś. ..
ksamol (2020.08.13)
Wypad komuszku.
(2020.08.13)
Ten co wymyślił i postawił tam co parę metrów takie progiiii to chyba miał coś z głową. ..
Smoggg.. (2020.08.13)

info

8  
  2
@Mirek 3 - a Żyrardowski kto ten żołnierz przeklęty czy jakis soliadarnościowiec - bo nie pamiętam. .. .. tak to teraz kształcom w szkołah, że gimbaza już nie wiem co kto kiedy dlaczego - ale w łapie trzyma smartfona i wie wszystko czyli goowno!!
koorwa mać (2020.08.13)
Nie było takiej, chyba że z AWS, likwidatora naszego województwa.
(2020.08.13)
@ksamol - Bo autobusy progi wyspowe "biorą"między koła, czyli prawo dba o swoje a obywatele niech się "tłuką"po progach. Swoją drogą progi wyspowe które mieściły by się między koła standardowego "passata"też by zdały egzamin, bo i tak trzeba by zwolnić w nad nie trafić
(2020.08.13)
@Tomasz85 - Dlaczego wszystko jest upolityczniane?
(2020.08.13)
Zobaczę w takim razie czy moje stare audi na 1ce pojedzie te 30km/h, tak o 3 nad ranem :D
(2020.08.13)

info

1  
  2