A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak jak wyciął Piotrowskiego i Kryże. .. ? że o najdroższym wodzu nie wspomnę. ..
Polskie prawo zabrania montowania progów zwalniających, innych niż progi wyspowe, na ulicach po których przebiegają trasy linii komunikacyjnych. tu linia 13.Czas na Broniewskiego i Sobieskiego. Linia nr 12.Ale widocznie w ratuszu mają prawo gdzieś. ..
Wypad komuszku.
Ten co wymyślił i postawił tam co parę metrów takie progiiii to chyba miał coś z głową. ..
@Mirek 3 - a Żyrardowski kto ten żołnierz przeklęty czy jakis soliadarnościowiec - bo nie pamiętam. .. .. tak to teraz kształcom w szkołah, że gimbaza już nie wiem co kto kiedy dlaczego - ale w łapie trzyma smartfona i wie wszystko czyli goowno!!
Nie było takiej, chyba że z AWS, likwidatora naszego województwa.
@ksamol - Bo autobusy progi wyspowe "biorą"między koła, czyli prawo dba o swoje a obywatele niech się "tłuką"po progach. Swoją drogą progi wyspowe które mieściły by się między koła standardowego "passata"też by zdały egzamin, bo i tak trzeba by zwolnić w nad nie trafić
@Tomasz85 - Dlaczego wszystko jest upolityczniane?
Zobaczę w takim razie czy moje stare audi na 1ce pojedzie te 30km/h, tak o 3 nad ranem :D