72
22.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@pitupitu - A może zamiast zdjęć porozwieszać na moście samych odpowiedzialnych za bubel;). Od razu napiszę że to żart żeby mnie o podżeganie nie posądzili.
Paralityk (2019.10.23)
@znawca - Po co, lepiej byle jak i tanią tandetę i po sześciu latach remonty przetargi i pole do nadużyć. Cóż powiedzieć, teraźniejszość, rzeczywistość?
Egoniasty (2019.10.23)
@rodowitywiekowy - Jakoś sobie nie przypominam aby po tym moście jeździły jakiekolwiek samochody, chyba nie masz na myśli tego zwodzonego poniemieckiego? Po tym późniejszym na bank nie jeździły, z tego co pamiętam to ten jest pierwszym dopuszczonym do ruchu.
Paralityk (2019.10.23)
Zaraz ale czy to nie powinna naprawiac firma ktora wygrala przetarg na obsluge mostu.
Cba (2019.10.23)
A ilu kierowców dostosowuje się do znaków przed mostem, dziennie po parę kierowców powinno tracić prawo jazdy,za tą jazdę 80km i więcej na godzinę,zapraszam policję niech się przyjrzy jak tam jeżdżą oszołomy,przez most zwodzony
Obserwatorka (2019.10.23)

info

2  
  0
Ty zmądrzejesz a wtedy Elbląg zniknie z mapy miast ale to nigdy nie nastąpi.
Paralityk (2019.10.23)
Cały ten syf i długi Elbląga możecie zawdzięczać PO. Dalej na nich głosujecie a później narzekacie że miasto niszczeje i marnieje. Co za hipokryzja ze strony mieszkańców. Inaczej tego nie można wyjaśnić.
TymiTeo (2019.10.23)

info

0  
  2
Ta kostka powinna zniknąć jeszcze w ramach gwarancji. Dlaczego mamy znowu ze swoich podatków płacić za tego bubla. Gdzie były osoby odpowiedzialne za niedopilnowanie terminów gwarancji i nieegzekwowania od wykonawcy skutecznej naprawy. Czyżby wykonawca miał jakieś koligacje ze zleceniodawcą? Poza tym do wiosny jest jeszcze pół roku, a dziury i garby i na jezdni i na chodniku już teraz są ogromne. Kto będzie płacić odszkodowania za uszkodzony samochód lub połamane kończyny?
(2019.10.23)

info

2  
  0
Polemizowałbym. W okresie gwarancji Wykonawca rzeźbił byle dotrwać... a co mial zrobić, strzepić gębę. Dotrwał do końca okresu gwarancji a UM jak dzieci we mgle... wydymani po całości. Kretyn zaprojektował, Wykonawca tylko zrobił swoje ale wiedział, że technologicznie jest pi... z tym mostem. A UM mógł po trzeciej naprawie gwarancyjnej (pojedynczych elementów czy sektorów) zarządać wymiany nawierzchni na wolną od wad.
(2019.10.23)
Na świecie funkcjonują mosty zwodzone na których odbywa się ruch samochodowy, pojechać zobaczyć i zrobić to samo w Elblągu. Na początek proponuję Holandię.
pitu pitu (2019.10.23)

info

3  
  0