UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@znawca - Po co, lepiej byle jak i tanią tandetę i po sześciu latach remonty przetargi i pole do nadużyć. Cóż powiedzieć, teraźniejszość, rzeczywistość?
Egoniasty
@znawca - Po co, lepiej byle jak i tanią tandetę i po sześciu latach remonty przetargi i pole do nadużyć. Cóż powiedzieć, teraźniejszość, rzeczywistość?
Egoniasty