UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@znawca - Po co, lepiej byle jak i tanią tandetę i po sześciu latach remonty przetargi i pole do nadużyć. Cóż powiedzieć, teraźniejszość, rzeczywistość?

Egoniasty

Anuluj