Wybrany wątek opinii
nowa technologia hmm. .. po co nowa jak wystarczy spojrzeć na stare poniemieckie mosty stalowa rama i grube deski zaimpregnowane olejem wytrzymały 100 lat łatwa wymiana desek w razie czego
Do moderacji
Odpowiedz
16
0
Deski lub grube belki.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@znawca - Po co, lepiej byle jak i tanią tandetę i po sześciu latach remonty przetargi i pole do nadużyć. Cóż powiedzieć, teraźniejszość, rzeczywistość?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0