Wybrany wątek opinii
To niestety tak nie działa. Był okres gwarancyjny, wygasł i teraz nic nie można zrobić. Dali się wydymać na sucho nawet bez żadnej kolacji.
Do moderacji
Odpowiedz
18
0
Polemizowałbym. W okresie gwarancji Wykonawca rzeźbił byle dotrwać... a co mial zrobić, strzepić gębę. Dotrwał do końca okresu gwarancji a UM jak dzieci we mgle... wydymani po całości. Kretyn zaprojektował, Wykonawca tylko zrobił swoje ale wiedział, że technologicznie jest pi... z tym mostem. A UM mógł po trzeciej naprawie gwarancyjnej (pojedynczych elementów czy sektorów) zarządać wymiany nawierzchni na wolną od wad.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0