UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ta kostka powinna zniknąć jeszcze w ramach gwarancji. Dlaczego mamy znowu ze swoich podatków płacić za tego bubla. Gdzie były osoby odpowiedzialne za niedopilnowanie terminów gwarancji i nieegzekwowania od wykonawcy skutecznej naprawy. Czyżby wykonawca miał jakieś koligacje ze zleceniodawcą? Poza tym do wiosny jest jeszcze pół roku, a dziury i garby i na jezdni i na chodniku już teraz są ogromne. Kto będzie płacić odszkodowania za uszkodzony samochód lub połamane kończyny?