UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@pitupitu - A może zamiast zdjęć porozwieszać na moście samych odpowiedzialnych za bubel;). Od razu napiszę że to żart żeby mnie o podżeganie nie posądzili.

Paralityk

Anuluj