UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cały ten syf i długi Elbląga możecie zawdzięczać PO. Dalej na nich głosujecie a później narzekacie że miasto niszczeje i marnieje. Co za hipokryzja ze strony mieszkańców. Inaczej tego nie można wyjaśnić.

TymiTeo