Wybrany wątek opinii
Proponuję zrobić zdjęcia wszystkim odpowiedzialnym za ten BUBEL i porozwieszać na moście.
Do moderacji
Odpowiedz
25
2
@pitupitu - A może zamiast zdjęć porozwieszać na moście samych odpowiedzialnych za bubel;). Od razu napiszę że to żart żeby mnie o podżeganie nie posądzili.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0