72
22.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Będzie kara nagany, to modne i na czasie!jako kpntynuacja PRlu, w koncu te pozostałości epoki dawnej tu ciągle zywe
(2019.10.22)

info

1  
  0
kostka bardzo ładna, ale na chodnik działkowy
Działkowiec... (2019.10.22)

info

0  
  0
@jank - tak
(2019.10.22)
Kiedy Elblag zniknie z mapy miast?
(2019.10.22)
A czy na to nie było reklamacji? na buty jest 2 lata a na tą koskę powinnobyć 10,ale po fakcie bo nikt z urzędników jak zwykle tego nie dopilnował inie ma winnego,więc pieniądze po raz drugi trzeba wydać,dawniej jakoś budowali to setki lat wytrzymywało,dziwne teraz takie nowoczesne komiczne technologie i co?jak zwykle gó...o.
(2019.10.22)

info

5  
  0
W normalnym kraju urzędnicy, odpowiedzialni za to, ponieśli by konsekwencje karno-finansowe. Tymczasem w Polsce...nic się nie stało - podatnik zapłaci.
(2019.10.22)

info

5  
  0
W niektórych halach General Electric jest drewniana kostka. Może tam po poradę ? Niedaleko. .. .
ket (2019.10.23)

info

2  
  0
Janusz Nowak a co z oczyszczalnią
bambo (2019.10.23)

info

3  
  0
@Trąbka - Masz dziwne ciągoty do całowania w trąbke, feeee! Nie mam nic do was ale żeby tak na forum się afiszować, irytujaca jest arogancja twoich środowisk
Paralityk (2019.10.23)
@A jechał was pies - Ale ty musisz być ponurakiem, krytyka w tym wypadku jest jak najbardziej na miejscu panie idealny. Mosty są spartolone na maksa więc braw się nie spodziewaj. Co do wszechobecnych wandali to oczywiście są i trzeba ich tępić ale oni nie piszą krytycznych komentarzy bo są za głupi. Jeśli mosty w momencie oddania wyraźne wady i po niespełna sześciu latach wymagają remontów i co za tym idzie dużych nakładów finansowych z budżetu miasta to krytyka jest tu jak najbardziej na miejscu. Pomyśl zanim głupoty zaczniesz pisać.
Egoniasty (2019.10.23)