A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ja to bym chciał aby przejazd był możliwy obustronnie
Wykonawca pewnie juz jest tylko podwykonawcy jeszcze nie ma. Tak to sie odbywa w Elblagu
Pytań uzasadnionych jest dużo więcej i opisywanie tych problemów nie jest hejtem! Sprawa dotyczy inwestycji za dziesiątki milionów. Uwaga już dziecko wie, że drewno namoknięte pęcznieje. Tak więc może ta kostka nie była odpowiednio zaimpregnowana albo zostały użyte niewłaściwe środki chemiczne do jej przymocowania? Może też powinien zabrać głos w sprawie wybrzuszania się nawierzchni projektant, który zadecydował że nawierzchnia będzie taka? Najważniejsze jednak jest to dlaczego od 2013 roku nie reklamowano tak u wykonawcy, producenta kostki drewnianej jak i budujących most?
@Trąbka - Tak sobie myślę, ze bardzo się mylisz bo zaprojektowanie i wydanie decyzji i rozpoczęcie całej procedury nastąpiło przed pażdziernikiem 2010 roku. .. .". .. Cała inwestycja kosztowała 38,4 miliona złotych, z czego prawie 30 milionów to fundusze unijne. Budowa mostów rozpoczęła się w 2007 r. 15 lipca 2013 r. uzyskano ostanie pozwolenie na użytkowanie obu mostów i nadbrzeża. .. " Inwestycję więc odbierana była za prezydenta Wilka!
To nie ten most był tu za PRL. To był inny, poniesienia zabytek, który gdzieś zniknął w latach 80, nikt nie wie jak i gdzie przepadł. Ale nigdy po tamtym moście nie jeździły syreny 101 ani żadne inne. Ruch samochodów był zakazany. Wolno było tylko przeprowadzać motocykle. Przeprowadzać, nie przejeżdżać nimi .
Na chwile obecna ten most powinien byc zamkniety dla ruchu!!!
Choć rozumiesz Trudne Sprawy to miłości nie kochasz i nigdy nie zrozumiesz.
@Trąbka - Do Trąbki. Elbląski kolesiu. Grześ nie ma z tym nic wspólnego. Projekt powstał za czasów Henryka i spółki.
@Kat_Na_Idiotów - Przypominam że Wilk tylko odbierał ten bubel. Przecięcie wstęgi nie ma nic wspólnego z projektem i technologią jego wykonania.
winni tej tandety pelniacy sluzbe w elblaskim ratuszu za czasow od henka sloniny, przez grzesia i obecnego wrobla powinni za niegospodarnosc skonczyc za kratami. nie rozumiem dlaczego chodza na wolnosci i piastuja urzedy?