Wybrany wątek opinii
w latach złych, niedobrych, niewłaściwych i co tam jeszcze most wyłożony był deską ok 60cm może 8o cm długą i ułożony były w jodełkę tak jak parkiet a krążownik szos PRL-u, ,S 101 " wspaniale się prezentował na tym moście
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
@rodowitywiekowy - Jakoś sobie nie przypominam aby po tym moście jeździły jakiekolwiek samochody, chyba nie masz na myśli tego zwodzonego poniemieckiego? Po tym późniejszym na bank nie jeździły, z tego co pamiętam to ten jest pierwszym dopuszczonym do ruchu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
To nie ten most był tu za PRL. To był inny, poniesienia zabytek, który gdzieś zniknął w latach 80, nikt nie wie jak i gdzie przepadł. Ale nigdy po tamtym moście nie jeździły syreny 101 ani żadne inne. Ruch samochodów był zakazany. Wolno było tylko przeprowadzać motocykle. Przeprowadzać, nie przejeżdżać nimi .
Do moderacji
Odpowiedz
2
0