UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@rodowitywiekowy - Jakoś sobie nie przypominam aby po tym moście jeździły jakiekolwiek samochody, chyba nie masz na myśli tego zwodzonego poniemieckiego? Po tym późniejszym na bank nie jeździły, z tego co pamiętam to ten jest pierwszym dopuszczonym do ruchu.

Paralityk

Anuluj