UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@rodowitywiekowy - Jakoś sobie nie przypominam aby po tym moście jeździły jakiekolwiek samochody, chyba nie masz na myśli tego zwodzonego poniemieckiego? Po tym późniejszym na bank nie jeździły, z tego co pamiętam to ten jest pierwszym dopuszczonym do ruchu.
Paralityk