UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta kostka powinna zniknąć jeszcze w ramach gwarancji. Dlaczego mamy znowu ze swoich podatków płacić za tego bubla. Gdzie były osoby odpowiedzialne za niedopilnowanie terminów gwarancji i nieegzekwowania od wykonawcy skutecznej naprawy. Czyżby wykonawca miał jakieś koligacje ze zleceniodawcą? Poza tym do wiosny jest jeszcze pół roku, a dziury i garby i na jezdni i na chodniku już teraz są ogromne. Kto będzie płacić odszkodowania za uszkodzony samochód lub połamane kończyny?


Anuluj