UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cały ten syf i długi Elbląga możecie zawdzięczać PO. Dalej na nich głosujecie a później narzekacie że miasto niszczeje i marnieje. Co za hipokryzja ze strony mieszkańców. Inaczej tego nie można wyjaśnić.

TymiTeo

Anuluj