UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Polemizowałbym. W okresie gwarancji Wykonawca rzeźbił byle dotrwać... a co mial zrobić, strzepić gębę. Dotrwał do końca okresu gwarancji a UM jak dzieci we mgle... wydymani po całości. Kretyn zaprojektował, Wykonawca tylko zrobił swoje ale wiedział, że technologicznie jest pi... z tym mostem. A UM mógł po trzeciej naprawie gwarancyjnej (pojedynczych elementów czy sektorów) zarządać wymiany nawierzchni na wolną od wad.