87
11.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie rozumiem. Miał takie marzenie to je spełnił. Widocznie stać go na to. Dlaczego tylko polski naród interesuje ile kto ma na konie i co posiada w domu? Ludzie nie macie swoich zainteresowań i problemów.
(2019.06.12)
Bo widzisz my nie żyjemy w jaskiniach tylko w mieście gdzie są demokratyczne wybory a potem mamy prawo wyrażać swoje poglądy na temat naszych wyborów jak nie rozumiesz to wstąp to sprawa jest ciężka
(2019.06.12)
A moim zdaniem Wróblewski musi odejść! Jego rządy gwarantują jedynie wegetację miasta. Czasbwybrać dobrego gospodarza dzięki któremu miasto będzie kwitło. Patrzyłem na to rozliczenie kampanii zwyczajne kupczenie ciepłymi posadkami dla swoich.
(2019.06.12)
I to samo będzie na najbiższe wybory wystawią Wilka Wróbla i da mniejszego zła znowu go wybierzecie albo baba w laczkach lub czyżyk przyleci no i może Wisło się wciśnie nie mamy szans na lepsze jutro ta sama banda nie ma nikogo nowego etatowi nieroby siedzą tu od dekad to miasto skazane jest na zagładę trzeba by wymienić sto procent radnych niezależnych od partii mamy patent na biedę od wielu dekad zobaczcie jak żyą w mniejszych miastach choćby Braniewo potrafią coś rbić nas czeka tylko drut kolczasty rada nie liczy się w ogóle z głosami mieszkańców robia tyko to co im jest wygodne
(2019.06.12)

info

5  
  1
@Tencoma - Wziąć się do roboty "Tencoma"
jaa85369 (2019.06.12)
Wspomnijcie lata komuny czyste paki kwiaty na klombach asfaltowe alejki w parkach ktore wlasnie się już rozleciały i czynny basen a teraz wszędzie psie odchody w parkach totalny bród brak smietników hałdy butelek po wódce zdewstowane place zabaw park Dolinka itd
(2019.06.12)

info

5  
  0
Jest jedna zasada jeżeli pracownik jest zły pracodawca zwalnia go zróbmy to samo Wróbel to nasz wybrany pracownik nie spełnia naszych zadań rozstańmy się z nim póki jeszcze czas bo wszystko ogrodzi drutem kolczastym
(2019.06.12)

info

8  
  1
A to nie można jeździć motocyklem wieczorem i nocą? Pierwszy raz słyszę taki przepis. To wolny i demokratyczny kraj, jak chesz zakazów to do Korei Północnej.
bolek07 (2019.06.12)
Kazio i Mariusz dostali ochłapy, w tym prezio jest dobry, a oni zniknęli.
Do-mymieszkańcy (2019.06.12)

info

2  
  1
Prawo do wyrażania mają też, którzy zarządzają miastem, takie same jak każdy. Skoro wam należy się bo płacicie podatki, bo wybraliście, to im także bo: płacą podatki, muszą zmagać się z tym co jest w tym mieście zarówno materialnym zasobem, jak i ludzkim. Najczęściej ci którzy nie wybrali piszą, że "bo wybraliśmy", proście u swoich, oni dają z naszych i jest wszystko dobrze.
(2019.06.12)