UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A moim zdaniem Wróblewski musi odejść! Jego rządy gwarantują jedynie wegetację miasta. Czasbwybrać dobrego gospodarza dzięki któremu miasto będzie kwitło. Patrzyłem na to rozliczenie kampanii zwyczajne kupczenie ciepłymi posadkami dla swoich.