UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I to samo będzie na najbiższe wybory wystawią Wilka Wróbla i da mniejszego zła znowu go wybierzecie albo baba w laczkach lub czyżyk przyleci no i może Wisło się wciśnie nie mamy szans na lepsze jutro ta sama banda nie ma nikogo nowego etatowi nieroby siedzą tu od dekad to miasto skazane jest na zagładę trzeba by wymienić sto procent radnych niezależnych od partii mamy patent na biedę od wielu dekad zobaczcie jak żyą w mniejszych miastach choćby Braniewo potrafią coś rbić nas czeka tylko drut kolczasty rada nie liczy się w ogóle z głosami mieszkańców robia tyko to co im jest wygodne