UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo widzisz my nie żyjemy w jaskiniach tylko w mieście gdzie są demokratyczne wybory a potem mamy prawo wyrażać swoje poglądy na temat naszych wyborów jak nie rozumiesz to wstąp to sprawa jest ciężka
Bo widzisz my nie żyjemy w jaskiniach tylko w mieście gdzie są demokratyczne wybory a potem mamy prawo wyrażać swoje poglądy na temat naszych wyborów jak nie rozumiesz to wstąp to sprawa jest ciężka