UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo widzisz my nie żyjemy w jaskiniach tylko w mieście gdzie są demokratyczne wybory a potem mamy prawo wyrażać swoje poglądy na temat naszych wyborów jak nie rozumiesz to wstąp to sprawa jest ciężka


Anuluj