UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A to nie można jeździć motocyklem wieczorem i nocą? Pierwszy raz słyszę taki przepis. To wolny i demokratyczny kraj, jak chesz zakazów to do Korei Północnej.
bolek07
A to nie można jeździć motocyklem wieczorem i nocą? Pierwszy raz słyszę taki przepis. To wolny i demokratyczny kraj, jak chesz zakazów to do Korei Północnej.
bolek07