UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest jedna zasada jeżeli pracownik jest zły pracodawca zwalnia go zróbmy to samo Wróbel to nasz wybrany pracownik nie spełnia naszych zadań rozstańmy się z nim póki jeszcze czas bo wszystko ogrodzi drutem kolczastym


Anuluj