UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest jedna zasada jeżeli pracownik jest zły pracodawca zwalnia go zróbmy to samo Wróbel to nasz wybrany pracownik nie spełnia naszych zadań rozstańmy się z nim póki jeszcze czas bo wszystko ogrodzi drutem kolczastym