Prezydent spełnił swoje marzenie

87
11.06.2019
Prezydent spełnił swoje marzenie
Witold Wróblewski ze swoim harleyem (fot. Michał Skroboszewski, portEl.pl)
W Biuletynie Informacji Publicznej pojawiło się oświadczenie majątkowe prezydenta Elbląga za 2018 rok. Co przez ostatni rok zmieniło się w majątku Witolda Wróblewskiego?
144 627 złotych – takie wynagrodzenie brutto w 2018 roku uzyskał Witold Wróblewski z tytułu sprawowania funkcji prezydenta Elbląga. To o 10 tysięcy mniej niż rok wcześniej. Co się jeszcze zmieniło w prezydenckim majątku (wspólnym z żoną)?
   Witold Wróblewski spełnił jedno ze swoich marzeń – kupił motocykl harley davidson sportster XL 1200 C z 2005 roku, przyjechał nim na ostatnią paradę motocyklistów w Elblągu.
   Prezydent spłacił także resztę kredytu i dzisiaj nie ma żadnych zobowiązań finansowych. W porównaniu z ubiegłym rokiem zmniejszyły się również jego oszczędności o ok. 30 tys. złotych.
   
   Oświadczenie majątkowe Witolda Wróblewskiego za 2018 r.
   
oszczędności: 259,2 tys. złotych (współwłasność małżeńska), jednostki funduszy inwestycyjnych o łącznej wartości 28 tys. złotych (współwłasność małżeńska)
   nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 71,6 m kw. o wartości 215 tys. zł, 27-metrowy garaż o wartości 30 tys. zł, 916-metrowa działka letniskowa z domkiem letniskowym o łącznej wartości 195 tys. zł (wszystkie nieruchomości - współwłasność małżeńska)
   wynagrodzenie w 2018 r. : 144,6 tys. zł
   samochód: citroen C5 (2013), skoda fabia (2017)
   kredyt: nie ma
   
   Urzędnicy nie opublikowali jeszcze oświadczeń majątkowych wiceprezydentów Elbląga. W środę opublikujemy oświadczenia majątkowe radnych.
   
RG

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Panie prezydencie, proszę coś zrobić z motorkami szalejącymi wbrew prawu nocami po Elblągu. głosowałem na Pana. i czekam na działanie.
(2019.06.11)
Ma coraz mniej? Przezera 144.000? Co maja zrobic ci co maja 14.400 rocznie?
Tencoma (2019.06.11)
Obraz typa co zdemolował upokorzył, dumę rodowitych elblążan,jedyne co zrobił to układ małomiasteczkowy gdzie jego kumple z nim mają dobre pensję. Nie wspomnę że jest wasalem olsztyna , gdzie już jesteśmy miliony w plecy.
(2019.06.11)
Chyba tym powinna zająć się policja...
(2019.06.11)
Dowody proszę malkontencie.
(2019.06.11)
A może by tak o miasto zadbać, o nowe miejsca pracy dla młodych elblążan. Bo daleko nam do Ostródy, Malborka, Pasłęka o Starym Polu nie wspomnę. Czy ten motocykl to "prezent" od mieszkańców?
kolo (2019.06.11)
Chetnie odkupie po takiej cenie naprzykład mieszkanie o powierzchni 71,6 m kw. o wartości 215 tys. zł. Płace god reki gotówką. Napisze wiecej. Zapłace za to mieszkanie dzisiaj o 15 koła wiecej.
(2019.06.11)

info

29  
  8
Spełnił swoje marzenie i to za Nasze pieniądze.....
antykacap (2019.06.11)

info

25  
  21
Ale Policja niewiele robi
(2019.06.11)
@Tencoma - dopisać jedno zero.
asior (2019.06.11)