Wybrany wątek opinii
Nie rozumiem. Miał takie marzenie to je spełnił. Widocznie stać go na to. Dlaczego tylko polski naród interesuje ile kto ma na konie i co posiada w domu? Ludzie nie macie swoich zainteresowań i problemów.
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
Bo widzisz my nie żyjemy w jaskiniach tylko w mieście gdzie są demokratyczne wybory a potem mamy prawo wyrażać swoje poglądy na temat naszych wyborów jak nie rozumiesz to wstąp to sprawa jest ciężka
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Prawo do wyrażania mają też, którzy zarządzają miastem, takie same jak każdy. Skoro wam należy się bo płacicie podatki, bo wybraliście, to im także bo: płacą podatki, muszą zmagać się z tym co jest w tym mieście zarówno materialnym zasobem, jak i ludzkim. Najczęściej ci którzy nie wybrali piszą, że "bo wybraliśmy", proście u swoich, oni dają z naszych i jest wszystko dobrze.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1