Wybrany wątek opinii

Nie rozumiem. Miał takie marzenie to je spełnił. Widocznie stać go na to. Dlaczego tylko polski naród interesuje ile kto ma na konie i co posiada w domu? Ludzie nie macie swoich zainteresowań i problemów.
(2019.06.12)
Bo widzisz my nie żyjemy w jaskiniach tylko w mieście gdzie są demokratyczne wybory a potem mamy prawo wyrażać swoje poglądy na temat naszych wyborów jak nie rozumiesz to wstąp to sprawa jest ciężka
(2019.06.12)
Prawo do wyrażania mają też, którzy zarządzają miastem, takie same jak każdy. Skoro wam należy się bo płacicie podatki, bo wybraliście, to im także bo: płacą podatki, muszą zmagać się z tym co jest w tym mieście zarówno materialnym zasobem, jak i ludzkim. Najczęściej ci którzy nie wybrali piszą, że "bo wybraliśmy", proście u swoich, oni dają z naszych i jest wszystko dobrze.
(2019.06.12)
Powrót do komentarzy