A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A gdzie to dziecko kto nie? Bo chyba żaden rodzic nie pójdzie z dzieckiem tam, gdzie nie można kąpać się. Jest basen, CRW, tam można skorzystać z kąpieli
Trzeba było pluć gdy był na to czas, teraz dramat i płacz.
Jaki prezydent takie oszczędności. ..
chcialbym zobaczyc twarze ktorzy na niego glosowali. Motorowka i baba w laczkach wam kazali na niego glosowac to teraz macie. Pozwoliliscie jemu spelniac swoje marzenia. W miescie, tramwaje stare zlomy, basen przy spacerowej doprowadzil do ruiny, to samo amfitertr. Gora chrobrego zamknieta i w likwidacji. Zakaz wstepu do bazantarni. Czerwony szlak zdemolowany, mostkow elewow brak. A tępy suweren poszedł i oddal glos bo lewactwo tak kazalo.
Było kupować jak byłeś w młodzieżówce pzpr byś na pochodach 1 maja jeździł teraz to za stary jesteś będziesz tyko pierdział w siedzenie.......
Słabo.. Jedni i drudzy pracują ciężko (choć nie wiem co masz na myśli pisząc ciężko), tylko z przyczyn raczej od nich niezależnych, jedni mają więcej inni mniej, z pewnością ma tu znaczenie odpowiedzialność.
Teraz to za późno za stary jesteś,,kiedyś jak byłeś w młodzieżówce pzpr to byś jeździł w pochodzie 1 maja......
Piszcie , piszcie a zale to trzeba było przy urnie wyborczej zrealizować a teraz to tylko patrzcie co chcieliście to macie.
Naszych marzeń nie spełnił. Dobrze że jest chociaż jedna osoba zadowolona z jego pracy czyli on sam.
Bo to jest miasto marzeń dla takich ludzi Jak widać na buty już zabrakło ale może 2019 będzie lepszy !!!Swoja drogą ciekawe jak radni sobie radzili i jakie marzenia spełniali. Swiat Disneya nam się tu zrobił.