87
11.06.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gdzie to dziecko kto nie? Bo chyba żaden rodzic nie pójdzie z dzieckiem tam, gdzie nie można kąpać się. Jest basen, CRW, tam można skorzystać z kąpieli
(2019.06.11)
Trzeba było pluć gdy był na to czas, teraz dramat i płacz.
theFrog (2019.06.11)
Jaki prezydent takie oszczędności. ..
(2019.06.11)

info

4  
  1
chcialbym zobaczyc twarze ktorzy na niego glosowali. Motorowka i baba w laczkach wam kazali na niego glosowac to teraz macie. Pozwoliliscie jemu spelniac swoje marzenia. W miescie, tramwaje stare zlomy, basen przy spacerowej doprowadzil do ruiny, to samo amfitertr. Gora chrobrego zamknieta i w likwidacji. Zakaz wstepu do bazantarni. Czerwony szlak zdemolowany, mostkow elewow brak. A tępy suweren poszedł i oddal glos bo lewactwo tak kazalo.
turban (2019.06.11)

info

9  
  2
Było kupować jak byłeś w młodzieżówce pzpr byś na pochodach 1 maja jeździł teraz to za stary jesteś będziesz tyko pierdział w siedzenie.......
Robespierre (2019.06.11)

info

0  
  2
Słabo.. Jedni i drudzy pracują ciężko (choć nie wiem co masz na myśli pisząc ciężko), tylko z przyczyn raczej od nich niezależnych, jedni mają więcej inni mniej, z pewnością ma tu znaczenie odpowiedzialność.
Też pracuję (2019.06.11)
Teraz to za późno za stary jesteś,,kiedyś jak byłeś w młodzieżówce pzpr to byś jeździł w pochodzie 1 maja......
Robespierre (2019.06.11)

info

1  
  3
Piszcie , piszcie a zale to trzeba było przy urnie wyborczej zrealizować a teraz to tylko patrzcie co chcieliście to macie.
(2019.06.12)

info

5  
  2
Naszych marzeń nie spełnił. Dobrze że jest chociaż jedna osoba zadowolona z jego pracy czyli on sam.
BEZ ŚCIEM proszę (2019.06.12)

info

6  
  2
Bo to jest miasto marzeń dla takich ludzi Jak widać na buty już zabrakło ale może 2019 będzie lepszy !!!Swoja drogą ciekawe jak radni sobie radzili i jakie marzenia spełniali. Swiat Disneya nam się tu zrobił.
(2019.06.12)

info

5  
  0