UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wspomnijcie lata komuny czyste paki kwiaty na klombach asfaltowe alejki w parkach ktore wlasnie się już rozleciały i czynny basen a teraz wszędzie psie odchody w parkach totalny bród brak smietników hałdy butelek po wódce zdewstowane place zabaw park Dolinka itd