Wybrany wątek opinii
Panie prezydencie, proszę coś zrobić z motorkami szalejącymi wbrew prawu nocami po Elblągu. głosowałem na Pana. i czekam na działanie.
Do moderacji
Odpowiedz
35
12
Chyba tym powinna zająć się policja...
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
Ale Policja niewiele robi
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
A to nie można jeździć motocyklem wieczorem i nocą? Pierwszy raz słyszę taki przepis. To wolny i demokratyczny kraj, jak chesz zakazów to do Korei Północnej.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5