Wybrany wątek opinii

Panie prezydencie, proszę coś zrobić z motorkami szalejącymi wbrew prawu nocami po Elblągu. głosowałem na Pana. i czekam na działanie.
(2019.06.11)
Chyba tym powinna zająć się policja...
(2019.06.11)
Ale Policja niewiele robi
(2019.06.11)
A to nie można jeździć motocyklem wieczorem i nocą? Pierwszy raz słyszę taki przepis. To wolny i demokratyczny kraj, jak chesz zakazów to do Korei Północnej.
bolek07 (2019.06.12)
Powrót do komentarzy