UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem Wróblewski musi odejść! Jego rządy gwarantują jedynie wegetację miasta. Czasbwybrać dobrego gospodarza dzięki któremu miasto będzie kwitło. Patrzyłem na to rozliczenie kampanii zwyczajne kupczenie ciepłymi posadkami dla swoich.