UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem Wróblewski musi odejść! Jego rządy gwarantują jedynie wegetację miasta. Czasbwybrać dobrego gospodarza dzięki któremu miasto będzie kwitło. Patrzyłem na to rozliczenie kampanii zwyczajne kupczenie ciepłymi posadkami dla swoich.


Anuluj