UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prawo do wyrażania mają też, którzy zarządzają miastem, takie same jak każdy. Skoro wam należy się bo płacicie podatki, bo wybraliście, to im także bo: płacą podatki, muszą zmagać się z tym co jest w tym mieście zarówno materialnym zasobem, jak i ludzkim. Najczęściej ci którzy nie wybrali piszą, że "bo wybraliśmy", proście u swoich, oni dają z naszych i jest wszystko dobrze.