UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prawo do wyrażania mają też, którzy zarządzają miastem, takie same jak każdy. Skoro wam należy się bo płacicie podatki, bo wybraliście, to im także bo: płacą podatki, muszą zmagać się z tym co jest w tym mieście zarówno materialnym zasobem, jak i ludzkim. Najczęściej ci którzy nie wybrali piszą, że "bo wybraliśmy", proście u swoich, oni dają z naszych i jest wszystko dobrze.