Wybrany wątek opinii
Ma coraz mniej? Przezera 144.000? Co maja zrobic ci co maja 14.400 rocznie?
Do moderacji
Odpowiedz
23
30
@Tencoma - dopisać jedno zero.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@asior - Zabrać się za robotę a nie co mają zrobić.
Do moderacji
Odpowiedz
12
7
Mają iść do pracy!!!
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
Mogą uzupełnić wykształcenie i poszukać lepiej płatnej pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
@Tencoma - 14 tys nikt na pelny etat nie zarabia. Minimlane wynagrodzenie to 2250x12=2700 tys. .
To chyba normlane ze prezydent 100 tys miasta zarabai wiecej niz przecietny obywatel
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Tencoma - Wziąć się do roboty "Tencoma"
Do moderacji
Odpowiedz
2
1