UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspomnijcie lata komuny czyste paki kwiaty na klombach asfaltowe alejki w parkach ktore wlasnie się już rozleciały i czynny basen a teraz wszędzie psie odchody w parkach totalny bród brak smietników hałdy butelek po wódce zdewstowane place zabaw park Dolinka itd


Anuluj