A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dziękuje wam, wracam do zdrowia.
Jeszcze raz skomentuje to zdarzenie bylem jednym z gaszacych pojazd BMW, sam jezdzilem przez cztery lata w Anglii ciezarowka, potem przyjechalem anglikiem do Polski i jezdzilem nim po polskich drogach nie jest to bezpieczne do konca ze wzgledu na nasze drogi sa za waskie i za malo pasow w jednym kierunku, wcale tego nie neguje(nigdy przez dwa lata nie mialem kraksy anglikiem w PL i uwazam, że to jest kwestia tego co kto ma w głowie czyli rozsadek), ale rozmawialem z kierowca VOLVO powiedzial wyraznie ze wyjezdzal z Próchnika w kierunku Łecza, a BMW jechało od strony Łęcza do Elbląga, więc wina jest niestety VOLVO nawet jezeli BMW jechało za szybko, poprostu kierowca BMW widzac wyjezdzające VOLVO pomyslal, że pojedzie w kierunku Elbląga i próbowal ominąc VOLVO lewa stroną, a ty VOLVO pojechalo w lewo i niestety kraksa, z calym szacunkiem ale wina jest VOLVO. pozdrawiam.
Panie jak moze byc wina VOLVO jak on byl juz na swoim pasie i pokonał wykonaywany manewr ?
Słyszał Pan o tym?"Jak pies myslal na szosie to go samochod potrącil""A drzewo mysli jak rosnie?Nie!"
Mlody szczyl wrocil do Polski i szpanował. Do zdarzenia czolowego jest potrzebna pewna odleglosc. nie przemiesci sie z miejsca na miejsce w kącie 90stopni !Troche logiki z calym szacunkiem! Kierowco z Volvo wracaj do zdrowia !
ludzie o czym wy piszecie, bmw nie bylo z wypozyczalni, ciezko na ten samochod pracowal i kierowca z nigo tez jest nienajgorszy, wiec nie osadzajcie ludzi jesli nie znacie pomyslcie co mysla teraz bliscy tych ludzi ktorzy brali udzial w tym wypadku, prostujac obawy niektorych to kierowca bmw pokryje leczenie ze swojego ubezpieczenia wiec co niektorzy nie powinni sie martwic, ze nfz zubozeje z wyrazami szacunku dla niemyslacych
To chyba czytac ze zrozumieniem nie potrafisz " Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że od strony Tolkmicka w kierunku Elbląga bmw podróżowały trzy osoby. Kierujący volvo jechał ul. Dworkową od strony Próchnika i wykonywał skręt w lewo, w kierunku Tolkmicka. Prawdopodobnie nie zauważył jadącego w stronę Elbląga bmw. Doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów. " :D
"P R A W D O P O D O B N I E " cos jeszcze ?! nie byles to nie gadaj. Bylem, widzialem!
Powiem tyle, jak chlopak pomyslal to bedzie mial teraz ze trzy takie bmw, i kase w kieszeni, a wam zycze wiecej szacunku, bo chlopak nie wazne czy na zmywaku czy ulice zamiata, wazne ze stac go na normalne zycie, i nie placze co dziennie jak wiekszosc nieudacznikow, że mu BARDZO CIĘŻKO!!!!!
"Powiem tyle, jak chlopak pomyslal to bedzie mial teraz ze trzy takie bmw" czyli już coś kombinujecie. Oj ludzie ludzie. byle tylko życie uprzykrzyć. Młody ciekawe czy legalnie coś robił jak w takim wieku i taki samochód ma a czlowiek całe zycie uczicwie pracuje i jezdzi samochodem do 10tys. Winnego teraz brak będzie, bo siedzi i dalej kombinuje na kolejne bmw i wypadki bedzie powodawać. Duzo jest takich co żyja z odszkodowań. Ciekawe czy ten z bmw nie był na prochach. wezcie pod uwage przyspieszenie volvo a bmw. wszystko jest jasne i nie ma co rozmyslac, bmw mysl o odszkodowaniu ale nie dla siebie.
PANIE ASZTEMBOR ja tez tam bylem i widzialem to co tam sie stalo tak jak wspominalem uczestniczylem w gaszeniu tego BMW i uwazam ze wine ponosi kierowca VOLVO bo wymusil pierszenstwo jazdy, i niech Pan nikogo nie obraza bo kierowca BMW nie byl taki mlody a ucierpial bardziej od kierowcy VOLVO, powiem jeszcze jedno jezdze tamtedy czasami dwa razy dziennie i to jest jedno z niebezpieczniejszych skrzyzowan wiec dalej uwazam iz kierowca z BMW chcial go ominać bo myslal ze pojedzie na Elblag, a tak wogole to uderzenie czolowe bylo wrecz na skrzyzowaniu wiec o czym mowa to ze zderzenie bylo na przeciwnym pasie kierunku BMW nie usprawiedliwia wyjazdu VOLVO z drogi podporzadkowanej na glowna.
Chłopie nie znasz prawdy bo w szpitalu nie byłeś i g widziałeś. Ucierpiał z bmw? I z tym pozarem to wyolbrzymiasz, bo arcybohaterem to Ty nie jesteś. Przepraszam, ale taka jest prawda. I nie ma sie co tu gniewac. A z volvo gorzej pan jest poszkodowany i tez jezdził tam codziennie. Pseudoznawca takim to ja dziekuje. Pozdrawiam serdecznie i miłego wieczoru i nie ma sie co spinać.