"P R A W D O P O D O B N I E " cos jeszcze ?! nie byles to nie gadaj. Bylem, widzialem!asztembor
"P R A W D O P O D O B N I E " cos jeszcze ?! nie byles to nie gadaj. Bylem, widzialem!