UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ludzie o czym wy piszecie, bmw nie bylo z wypozyczalni, ciezko na ten samochod pracowal i kierowca z nigo tez jest nienajgorszy, wiec nie osadzajcie ludzi jesli nie znacie pomyslcie co mysla teraz bliscy tych ludzi ktorzy brali udzial w tym wypadku, prostujac obawy niektorych to kierowca bmw pokryje leczenie ze swojego ubezpieczenia wiec co niektorzy nie powinni sie martwic, ze nfz zubozeje z wyrazami szacunku dla niemyslacych
emmka