Czołowe zderzenie. Cztery osoby ranne

76
02.03.2012
Czołowe zderzenie. Cztery osoby ranne
fot. Witold Sadowski
Dziś (2 marca) około godz. 17 na ul. Fromborskiej zderzyły się czołowo dwa pojazdy osobowe. Cztery ranne osoby karetki pogotowia ratunkowego zabrały do szpitala. Ruch na drodze w kierunku Łęcza na czas akcji ratowniczej był całkowicie zablokowany. Zobacz więcej zdjęć.
Wypadek miał miejsce na wysokości ul. Fromborskiej i Dworkowej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że od strony Tolkmicka w kierunku Elbląga bmw podróżowały trzy osoby. Kierujący volvo jechał ul. Dworkową od strony Próchnika i wykonywał skręt w lewo, w kierunku Tolkmicka. Prawdopodobnie nie zauważył jadącego w stronę Elbląga bmw. Doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów. Siła uderzenia była ogromna. Pojazdy znalazły się na przeciwległych poboczach, bmw uderzyło jeszcze bokiem w przydrożne drzewo.
   [fotoc]
   Na miejscu zdarzenia bardzo szybko pojawiły się pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Strażacy musieli rozcinać specjalistycznym sprzętem bmw aby wydostać z niego kierowcę i pasażera z tylnego siedzenia. W akcji brały udział cztery karetki pogotowia ratunkowego. Ranni - trzy osoby z bmw i jedna z volvo - zostali przetransportowani do szpitala.
   Na czas akcji ratowniczej ruch na drodze w kierunku Tolkmicka był całkowicie wstrzymany. Na miejscu swoje czynności wykonywał technik policyjny. Okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wreszcie pierwszy, uff
zawsze drugi (2012.03.02)

info

0  
  0
Ładna bawara była. .. choć kierownica z kiepskiej strony. Alusy jedynie się sprzedadzą i tylne lampy. ps więcej rozwagi. .. szczególnie gdy kierownica z prawej strony
(2012.03.02)

info

0  
  0
volvo mocna maszyna, życzę powrotu do zdrowia!
BBB (2012.03.02)

info

0  
  0
Pare minut przed wydarzeniem jadac tamtedy rowerkiem wspominalismy z kolegami jakie to niebezpieczne miejsce i jak to czesto wyjezdzaja tam sobie mistrzowie niespecjalnie patrzac na prawo i lewo choc raz. ..
i wykrakali (2012.03.02)

info

0  
  0
tam powinno byc zakaz wyprzedania ograniczenie predkosci lub fotoradar
wasz (2012.03.02)

info

0  
  0
Piszę to do pani, która w czwartek ok godz 7.20,jadąc białym samochodem (nie rozpoznałam marki ) w kierunku ul Bema, zatrzymała się na przystanku autobusowym przy ul Grota Roweckiego (koło pomnika ) i wysadziła chłopca ok 7-9 lat (ucznia szkoły muzycznej najprawdopodobniej). Synek po pani odjeździe przebiega przez ulicę na czerwonym świetle, widziałam to dwukrotnie, co prawda rozgląda się, i stara się być ostrożny ale jednak jest to zagrożenie. Wiem że to może nie miejsce na ten wpis wobec tragedii rannych w wypadku, ale liczę na to że mama tego chłopca to przeczyta i zareaguje :) A rannym w tym wypadku życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
cece (2012.03.02)

info

0  
  0
ładne felgi, gdzie takie kupie ??
transk (2012.03.02)

info

0  
  0
Piękny strzał.
0999 (2012.03.02)

info

0  
  0
Bedziesz Miał Wypadki jechał napewno przepisowo 70 km/h. Dlatego TYLKO tak niewielkie uszkodzenia ma!!!!!
Rzeczoznawca (2012.03.02)

info

0  
  0
Może ktoś wreszcie zauważy że to ELBLĄG i ustawi ograniczenia prądkości do conajmniej 70km/h. Wyjazdy są tragiczne, niedawno tam toś zgiol
(2012.03.02)

info

0  
  0