UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To chyba czytac ze zrozumieniem nie potrafisz " Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że od strony Tolkmicka w kierunku Elbląga bmw podróżowały trzy osoby. Kierujący volvo jechał ul. Dworkową od strony Próchnika i wykonywał skręt w lewo, w kierunku Tolkmicka. Prawdopodobnie nie zauważył jadącego w stronę Elbląga bmw. Doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów. " :D