UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiem tyle, jak chlopak pomyslal to bedzie mial teraz ze trzy takie bmw, i kase w kieszeni, a wam zycze wiecej szacunku, bo chlopak nie wazne czy na zmywaku czy ulice zamiata, wazne ze stac go na normalne zycie, i nie placze co dziennie jak wiekszosc nieudacznikow, że mu BARDZO CIĘŻKO!!!!!

//bajeczka288..

Anuluj