UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To chyba czytac ze zrozumieniem nie potrafisz " Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że od strony Tolkmicka w kierunku Elbląga bmw podróżowały trzy osoby. Kierujący volvo jechał ul. Dworkową od strony Próchnika i wykonywał skręt w lewo, w kierunku Tolkmicka. Prawdopodobnie nie zauważył jadącego w stronę Elbląga bmw. Doszło do czołowego zderzenia obu pojazdów. " :D