A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja nie czuje sie bohaterem tylko stwierdzam fakty kierowca z VOLVO wysiadl sam, a z BMW wszystkich wyniesli, w szpitalu nie bylem ale przez kierowce z VOLVO wszyscy sie tam znalezli wiec o czym tu mowa poprostu trzeba uwazac, wjezdzajac na glowna droge i tyle, nie chce sie z Panem kłócić, a jezeli widział Pan wypadek to niech Pan sie za świdka poda i to zmieni fakty ktore wszyscy znamy, bo ja tam byłem i widzilem 20 sekund po.
A ja tamtędy przejeżdżałem motorem ok 15.00 i nawet w Dworkową skręcałem. I dojechałem bezpiecznie do domu bo jechałem wolniej niż tacy "miszcze" kierownicy jak ten z BMW.
Czy warszawa, czy karków czy nawet Elbląg, wszędzie kierowcy BMW łamią przepisy. Nie mówię o trasie nr 7 Elbląg Gdańsk gdzie młody szczyl w zielonym BMW o mało nie pozbawił życia innych kierowców wyprzedzając na zakręcie. Wielkie szczęście, że jadący z przeciwka miał ogromny refleks i odbił na pobocze tracąc prawe lusterko. Jestem za budową jakiegoś toru wyścigowego gdzie takie oszołomy mogą się wyszaleć.
spinajcie sie dalej moze bmw a moze volvo ludzie nimacie chyba co robic
mordy w kubeł skoro wymusiło volvo to kierowca tego pojazdu jest winien koniec kropka za takie wymuszenie powinni odbierać prawo jazdy niech się przesiądzie na hulajnogę
Przepraszam cię bardzo jak on mógł wymusić pierszeństwo skoro on już był na swoim pasie i został uderzony czołowo? I dajmy sobie spokoj kto jest winny a kto nie. Niech sami to rozstrzygną, bo ta dyskusja jest nie potrzeba.
nic nie usprawieliwia kierowcy bmw bo to on zjechal na pas volvo dzieki czemu doszlo do zderzenia. .nadmierna predkosc. golym okiem widac kto zawinil.
hehehehehehe
no kto odpowie jak bmw znalazlo sie na pasie prawidlowo jadacego volvo skoro kazdy taki mądry i tylu swiadkow??? A pan "jeden z pierwszych" to sie chyba ze swoim ch. .. na glowy pozamienial. Sprawe wyjasni sledztwo a nie pan bo z tego co czytam to nie ogarniasz nawet podstawowych zasad ruchu drogowego.
"jeden z pierwszych" jest dobry haha. Pisze ze to wina volvoa kontynuujac ze zderzenie nastapilo na pasie wlasnie volvo. A od kiedy mozna w Polsce jezdzic pod prad i to na skrzyzowaniu?