76
02.03.2012

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja nie czuje sie bohaterem tylko stwierdzam fakty kierowca z VOLVO wysiadl sam, a z BMW wszystkich wyniesli, w szpitalu nie bylem ale przez kierowce z VOLVO wszyscy sie tam znalezli wiec o czym tu mowa poprostu trzeba uwazac, wjezdzajac na glowna droge i tyle, nie chce sie z Panem kłócić, a jezeli widział Pan wypadek to niech Pan sie za świdka poda i to zmieni fakty ktore wszyscy znamy, bo ja tam byłem i widzilem 20 sekund po.
jeden z pierwszych (2012.03.03)

info

0  
  0
A ja tamtędy przejeżdżałem motorem ok 15.00 i nawet w Dworkową skręcałem. I dojechałem bezpiecznie do domu bo jechałem wolniej niż tacy "miszcze" kierownicy jak ten z BMW.
w pyzde i na gaz (2012.03.03)

info

0  
  0
Czy warszawa, czy karków czy nawet Elbląg, wszędzie kierowcy BMW łamią przepisy. Nie mówię o trasie nr 7 Elbląg Gdańsk gdzie młody szczyl w zielonym BMW o mało nie pozbawił życia innych kierowców wyprzedzając na zakręcie. Wielkie szczęście, że jadący z przeciwka miał ogromny refleks i odbił na pobocze tracąc prawe lusterko. Jestem za budową jakiegoś toru wyścigowego gdzie takie oszołomy mogą się wyszaleć.
probszcz (2012.03.04)

info

0  
  0
spinajcie sie dalej moze bmw a moze volvo ludzie nimacie chyba co robic
(2012.03.04)

info

0  
  0
mordy w kubeł skoro wymusiło volvo to kierowca tego pojazdu jest winien koniec kropka za takie wymuszenie powinni odbierać prawo jazdy niech się przesiądzie na hulajnogę
(2012.03.04)

info

0  
  0
Przepraszam cię bardzo jak on mógł wymusić pierszeństwo skoro on już był na swoim pasie i został uderzony czołowo? I dajmy sobie spokoj kto jest winny a kto nie. Niech sami to rozstrzygną, bo ta dyskusja jest nie potrzeba.
(2012.03.04)

info

0  
  0
nic nie usprawieliwia kierowcy bmw bo to on zjechal na pas volvo dzieki czemu doszlo do zderzenia. .nadmierna predkosc. golym okiem widac kto zawinil.
(2012.03.04)

info

0  
  0
hehehehehehe
asztembor (2012.03.04)

info

0  
  0
no kto odpowie jak bmw znalazlo sie na pasie prawidlowo jadacego volvo skoro kazdy taki mądry i tylu swiadkow??? A pan "jeden z pierwszych" to sie chyba ze swoim ch. .. na glowy pozamienial. Sprawe wyjasni sledztwo a nie pan bo z tego co czytam to nie ogarniasz nawet podstawowych zasad ruchu drogowego.
(2012.03.04)

info

0  
  0
"jeden z pierwszych" jest dobry haha. Pisze ze to wina volvoa kontynuujac ze zderzenie nastapilo na pasie wlasnie volvo. A od kiedy mozna w Polsce jezdzic pod prad i to na skrzyzowaniu?
(2012.03.04)

info

0  
  0