A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jakim cudem jesli zakladajac ze kierowca Volvo wymusil pierwszenstwo doszlo do zerzenia czolowego??? Oto pytanie do elblaskiej "policji" :) Gratuluje trafnej interpretacji zdarzen Panu komisarzowi. .. a moze sugerowal sie tylko wersja tego pożal sie Boze kierowcy bmw bo w koncu przyjechal z Anglii :D Dodam tylko ze kierowca volvo jezdzi kilkadziesiat lat bez zadnego zdarzenia drogowego i jest posiadaczem odznaki wzorowego kierowcy i co do jego umiejetnosci prowadzenia auta nie mam zadnych watpliwosci natomisat mam watpliwosc co do poziomu inteligencji idiiotow wypisujacych te brednie na temat kierowcy volvo. Mam nadzieje i apeluje do wymiaru sparwiedliwosci aby starannie zintepretowal to zdarzenie bo przez nieuwage i brak doswiadczenia przybysza z Anglii moglo dojsc do wiekszej tragedii.
a moim zdaniem prawojazdy dostali za jajka i co za idiota je im da
z tych kierowcow to dzieci do piskownicy ich a nie za kierownice to takich ladnych aut i prawojazdy zabrac jajka ogolic i do pszeczkola
oja to wesolo
A gdzie w notatce jest napisane, że kierowca volva wymusił pierwszeństwo? Jakoś się nie mogę doczytać.
Bylem jednym z pierwszych nadjezdzajacych kierowcow wcale tak szybko sluzby ratownicze nie przyjechaly to bylo okolo 20 min, pojazd BMW zaczal sie palic ja go wlasnorecznie ugasilem bo jezeli bym tego nie zrobil to sluzby nie mialy co robic, pierwsza na miejscu byla Policja potem straz a na koncu karetki, takze jak by nas nie bylo to by sploneli zywcem.
Hohoho słabiutkie bmw Zdarzenie potwierdziło regułę że niemieckie auta są mało bezpieczne.
"Hohoho słabiutkie bmw Zdarzenie potwierdziło regułę że niemieckie auta są mało bezpieczne. " - widać żeś baran i nie masz pojęcia o strefach kontrolowanego zgniotu stosowanych w nowych autach, jego wygląd po zderzeniu nie świadczy o tym jak bezpieczny jest pojazd
Sprawa jest prosta bmw powoli nie jechali widac to realnie ze zniszczonych aut a moze w bmw zatrzymal sie licznik to bedzie temat wyjasniony i zakonczylo sie szpagatowanie anglikiem teraz to bilet w samolot i na zmywak do angli robic kariere nikodea dyzmy he pozdrawiam jedzic ale z glowa
Anglik w niemieckim aucie na polskich drogach. .. Duzo zdrowia dla kierowcy Volvo !