UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Powiem tyle, jak chlopak pomyslal to bedzie mial teraz ze trzy takie bmw" czyli już coś kombinujecie. Oj ludzie ludzie. byle tylko życie uprzykrzyć. Młody ciekawe czy legalnie coś robił jak w takim wieku i taki samochód ma a czlowiek całe zycie uczicwie pracuje i jezdzi samochodem do 10tys. Winnego teraz brak będzie, bo siedzi i dalej kombinuje na kolejne bmw i wypadki bedzie powodawać. Duzo jest takich co żyja z odszkodowań. Ciekawe czy ten z bmw nie był na prochach. wezcie pod uwage przyspieszenie volvo a bmw. wszystko jest jasne i nie ma co rozmyslac, bmw mysl o odszkodowaniu ale nie dla siebie.