UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie jak moze byc wina VOLVO jak on byl juz na swoim pasie i pokonał wykonaywany manewr ? Słyszał Pan o tym?"Jak pies myslal na szosie to go samochod potrącil""A drzewo mysli jak rosnie?Nie!" Mlody szczyl wrocil do Polski i szpanował. Do zdarzenia czolowego jest potrzebna pewna odleglosc. nie przemiesci sie z miejsca na miejsce w kącie 90stopni !Troche logiki z calym szacunkiem! Kierowco z Volvo wracaj do zdrowia !
asztembor