UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PANIE ASZTEMBOR ja tez tam bylem i widzialem to co tam sie stalo tak jak wspominalem uczestniczylem w gaszeniu tego BMW i uwazam ze wine ponosi kierowca VOLVO bo wymusil pierszenstwo jazdy, i niech Pan nikogo nie obraza bo kierowca BMW nie byl taki mlody a ucierpial bardziej od kierowcy VOLVO, powiem jeszcze jedno jezdze tamtedy czasami dwa razy dziennie i to jest jedno z niebezpieczniejszych skrzyzowan wiec dalej uwazam iz kierowca z BMW chcial go ominać bo myslal ze pojedzie na Elblag, a tak wogole to uderzenie czolowe bylo wrecz na skrzyzowaniu wiec o czym mowa to ze zderzenie bylo na przeciwnym pasie kierunku BMW nie usprawiedliwia wyjazdu VOLVO z drogi podporzadkowanej na glowna.
jeden z pierwszych