UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chłopie nie znasz prawdy bo w szpitalu nie byłeś i g widziałeś. Ucierpiał z bmw? I z tym pozarem to wyolbrzymiasz, bo arcybohaterem to Ty nie jesteś. Przepraszam, ale taka jest prawda. I nie ma sie co tu gniewac. A z volvo gorzej pan jest poszkodowany i tez jezdził tam codziennie. Pseudoznawca takim to ja dziekuje. Pozdrawiam serdecznie i miłego wieczoru i nie ma sie co spinać.

asztembor