UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie jak moze byc wina VOLVO jak on byl juz na swoim pasie i pokonał wykonaywany manewr ? Słyszał Pan o tym?"Jak pies myslal na szosie to go samochod potrącil""A drzewo mysli jak rosnie?Nie!" Mlody szczyl wrocil do Polski i szpanował. Do zdarzenia czolowego jest potrzebna pewna odleglosc. nie przemiesci sie z miejsca na miejsce w kącie 90stopni !Troche logiki z calym szacunkiem! Kierowco z Volvo wracaj do zdrowia !
asztembor