A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gdyby nie błoto i zero oświetlenia to byłoby ok. A tak to po omacku trzeba było iść! Na placu Jagiellończyka było dobrze, tam jest płyta chodnikowa i o wiele widniej! !!!
Swiatełko fajne, miejsce tragiczne i jeszcze jedna uwaga licytacja serduszka !!! po światełku żałosna. Liczba osób na licytacji - znikoma. Organizatorzy nie pomyśleli, że po pokazie wszyscy pójdą do domu ? a to cenne serduszko !!!!! trzeba było licytować w telewizji może byłoby więcej zainteresowanych i kwota większa?!
Jak zawsze krytyka no bo czego by tu się innego spodziewać, najpierw krytykujecie Chrobrego teraz orkiestrę. Ludzie zacznijcie się cieszyć że tu coś sie dzieje!!! Fajerwerki były przecudne, od razu przypomniały mi się noworoczne które były kiedyś zawsze na bulwarze aż się chciało iść, nie mogę się przekonać do imprez które są organizowane na placu Jagielończyka po prostu nie lubię tego miejsca i już się chyba nie przekonam, a co z naszą zapomnianą Dolinką?? Ktoś jeszcze pamięta jak tam było super?? Niestety organizatorzy nie mieli wpływu na pogodę i głównie z jej powodu większość ludzi uciekła po Światełku, a szkoda. Jedyną rzeczą której w Elblągu brakuje to występ zespołu z prawdziwego zdarzenia, wtedy byłaby świetna zabawa :)
dziękuje :)
Masakra!
Brak organizacji, tłumy ludzi, budynki zasłaniały wszystko, ale to najmniejszy problem, JEDNA WIELKA CHOŁOTA kolejna okazja dla małolatów żeby sie napic!szok!
Szedłem z nad Jaru na Pl. Jagielończyka i nie spotkałem żadnej osoby z puszką żeby ofiarować jakąś kwotę pieniędzy. Przeniesienie imprezy na Stary Rynek uważam na nie trafiony. Chodzę od 19 lat na każdą OŚP i zawsze było dużo grup kwestujących.
Jestem bardzo rozczarowana organizacja tegoroczna WOSP to straszne nieporozumienie nie tylko pod wzgledem wyboru miejsca ale i calej masowej imprezy dodam ze od poczatku grania biore udzial w tej akcji ale jak ma byc tak co roku to smiem twierdzic ze elblazanie zaczna ja bojkotowac. Ojcowie miasta WSTYD i jeszcze raz WSTYD!
zgadzam się orkiestra była ulokowana w złym miejscu. .gdy chciałam się dostać na światełko nie miałam jak bo każdy kont był załadowany ludzmi. .nie było miejsca. .złe nagłośnienie. .
światełko powinno być na Placu J tam byśmy sie chociaż wszystcy pomieścili. .ZEnada!! była i tyle. .
Za tak cudowna organizacjie podziekujcie szanownej pani Gabrysi, która nic nie robiła i nic ją nie obchodziło. Sprzęt się sam nie rozłoży. Wszystko byłoby gotowe do 13 gdyby załatwiona przez Gabi pomoc (czyli harcerze) rzeczywiscie pomagali a nie sie opieprzali przez tyle czasu. Jak ktos chce zrzucac wine na akustykow to prosze bardzo, ale jak sama nazwa wskazuje oni sa od naglosnienia tej imprezy a nie od np. odsniezania placu (ktory z rana mial byc odsniezony a byl posypany piachem), Takze dziekujeby Gabrysce za tak cudowne spieprzenie imprezy bo mogla byc naprawde super.
Jesli chodzi o plac Jagiellonczyka, to chodzi o to ze miasto wystawilo tylek i powiedzialo ze jesli impreza ma byc na Jagiellonie to Urzad Miasta w ogole w impreze sie nie miesza i w niczym nie pomoze a organizacja ma sie dogadac ze Swiatowidem.
Dziekuje za uwage
Pojechałem na WOŚP do 3miasta. Rewelacyjna organizacja, więcej atrakcji, lepsza atmosfera o 1000% lepsze miejsce. Jak można zrobić tak wielką imprezę w takim miejscu ?!