UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Swiatełko fajne, miejsce tragiczne i jeszcze jedna uwaga licytacja serduszka !!! po światełku żałosna. Liczba osób na licytacji - znikoma. Organizatorzy nie pomyśleli, że po pokazie wszyscy pójdą do domu ? a to cenne serduszko !!!!! trzeba było licytować w telewizji może byłoby więcej zainteresowanych i kwota większa?!
uczestniczka